Національний бізнес-рейтинг –
комплексна система оцінки діяльності
підприємств

Дізнайтеся позицію

Вашої організації у галузевому рейтингу
Заповніть форму, і ми повідомимо Вам офіційні результати рейтингування протягом робочого дня.
(Пн–Пт з 9:00 до 18:00)

НАЦІОНАЛЬНИЙ БІЗНЕС-РЕЙТИНГ

Незалежний і об'єктивний В основі рейтингу — офіційні статистичні дані, що виключає суб'єктивність оцінки діяльності підприємств, які ранжуються, та вплив на результат зацікавлених сторін.
Комплексний Для побудови рейтингів використовується більше 50 критеріїв класифікації, що відображають окремі сторони діяльності підприємства (прибутковість, ліквідність, платоспроможність, динаміку) або його роботу в цілому (обсяг операцій, надійність). А використовувані методи дозволяють враховувати особливості діяльності організацій різних розмірів, форм власності, галузей та регіонів.
Бізнес-орієнтований Результати рейтингової оцінки можуть служити орієнтиром керівництву підприємства, інвесторам, кредиторам і партнерам у прийнятті управлінських рішень. Завдяки накопичувальній базі даних здійснюється визначення тенденцій і прогнозів розвитку підприємств.

Світові цінності у рейтингуванні

  • Об'єктивність та прозорість
  • Масштабність та комплексність
  • Доступність та відкритість
  • Бізнес-орієнтованість

НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ

Компаніям, які увійшли до топ Національного бізнес-рейтингу, присвоюються почесні звання та нагороди, їх запрошують на щорічні міжнародні зустрічі лідерів економіки.

Наші контакти:

+38 (044) 232-94-44
+38 (067) 234-10-00
+38 (063) 681-10-00
office@unbr.com
www.nbr.com.ua